2003 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ATZ, sektörün ihtiyaçlarına yönelik olarak yazılım geliştirme, internet hizmetleri ve bilişim güvenliği, simülasyon, sistem entegrasyonu ve yüksek teknoloji ürünleri tedariği / dağıtımı konularında hizmet vermektedir.

Kuruluşundan itibaren yüksek teknolojiyi Türkiye'de kolay, ulaşılabilir ve kullanılabilir hale getirmeyi amaçlayan ATZ bu gün, uçtan uca çözümler üretebilen, entegrasyon kabiliyeti yüksek, farklı ülkelerden tedarikçileri ve çözüm ortakları ile vizyoner bir bilişim firmasıdır. Tedarik ve dağıtım, proje geliştirme ve uygulama, entegrasyon ve katma değer yükseltme gibi birçok segmentte hizmet verebilen ATZ, başlangıçtan beri kalifikasyona büyük önem vermiş ve bunu, gerek firma gerekse personel bazında sertifikasyonlarla kanıtlamıştır.

Baş döndürücü bir hızla gelişen bilişim sektöründe doğru teknolojilerin tanıtılmasının, doğru ürünlerin doğru zamanda pazara sunulmasının gerekliliğine inanmış ve bu sorumlulukla hareket etmiş olan ATZ bu yaklaşımla binlerce müşterisinin saygısını kazanmayı başarmıştır.

Bu bağlamda ATZ, internet hizmetleri alanında katma değeri yükseltecek bağımsız projeler gerçekleştirmektedir. TurkGator, internet hizmetlerinde son yıllarda erişilemeyen hedefe ulaşmayı amaçlamaktadır. TurkGator ekibi sitenizin tüm tasarımını yapıyor. Ayrıca ihtayıcınız olan güncellemeleri de yapıyor. Üstelik bu hizmetler için ekstra bir ücret talep etmiyor.

Çözüm odaklı yapılanması ve uzman kadrosu ile ATZ, avantajlı paket içerikleri ile size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.