Ücretsiz web tasarımı...

Ücretsiz web tasarımı sadece bizde! Ekibimizin istemiş olduğu bilgileri bize ilettikten sonra size özel site tasarımı 1 hafta içinde hazırlanacak. Bu siteyi onayladığınızda, şirketinizin web sitesi yayınlanmaya başlayacak. Sizin için hazırlanan tasarımı beğenmezseniz yaptığınız ödeme iade edilecek.

Ücretsiz güncelleme...

Ücretsiz  site  şablonu  veren  ve  sizi  sorunlarla  başbaşa  bırakan  sistemlere kanmayın. Sitenizin tüm tasarımını biz yapıyoruz. Ayrıca ihtayıcınız olan güncellemeleri  de  biz  yapıyoruz. Güncellemeler için  destek  sayfamızı  ziyaret etmeniz  ve  isteğinizi  bize  iletmeniz  yeterli. Gerisini  TürkGator’a  bırakın.

Web siteniz şirketinizin penceresi

Şirketinizin müşterileriniz ya da ziyaretçileriniz tarafından nasıl görünmesini istersiniz? İşte size şirketiniz, hizmetleriniz ya da ürünlerinizin tanıtımını en kolay yapabileceğiniz paketler. Şirketinize uygun paketi belirleyin geri kalanını timsahımız hallediyor.

Ücretsiz e-posta…

Satın aldığınız paketle birlikte, belirtilen adette posta kutusunu kullanabilirsiniz. e-Postalarınıza erişim için Web-posta, Pop, Imap hizmetlerini aynı anda kullanabilirsiniz.